Jak zgłosić się na kurs i dokonać rezerwacji?

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
  • wyślij mail ze zgłoszeniem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając wybrany rodzaj kursu, imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz adres e-mail
  • po otrzymaniu zgłoszenia potwierdzam rezerwację miejsca i przesyłam dodatkowe info ze wskazówkami, co zabrać na kurs, jak dojechać, danymi do przelewu zadatku itp.
  • wpłać zadatek na podane konto w celu ostatecznej rezerwacji miejsca
  • jeśli nie masz ukończonych 18 lat będziesz potrzebował pisemnej zgody obojga rodziców lub opiekunów prawnych (wg. otrzymanego od nas wzoru)
  • jeśli nie jesteś czegoś pewien lub potrzebujesz porady, napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: +48 602-677-547  (Piotr). Gdy prowadzę szkolenie, często nie mogę odebrać telefonu. Dlatego w razie problemów z kontaktem telefonicznym wyślij SMS - oddzwonię, lub napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - odezwę się do Ciebie

 

Uwaga: Wspinanie i działalność górska to nie "masówka", z tego względu dysponuję ograniczoną ilością miejsc w poszczególnych terminach. Rezerwacja miejsca na kursie w danym terminie następuje po wpłacie opłaty rezerwacyjnej. Jeśli nie przyjedziesz na szkolenie, opłata rezerwacyjna przepada.

WAŻNE: Zgłaszając się na szkolenie/wyjazd i dokonując opłaty rezerwacyjnej potwierdzasz, iż akceptujesz Regulamin.