Jaki jest program kursu?

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kursy prowadzimy wg. programów PZA (Polski Związek Alpinizmu), jeśli tylko takie istnieją dla danego rodzaju szkolenia. Szczegółowe programy kursów znajdziesz w opisach poszczególnych szkoleń.

 

Oprócz tego oferujemy szkolenia indywidualne wg. Twojego zapotrzebowania na wiedzę i umiejętności. W tym wypadku program szkolenia ustalamy indywidualnie dostosowując go do celów górskich, jakie chcesz zrealizować.

 

Jednak program kursu to nie wszystko. Podczas wszystkich szkoleń dzielimy się z Wami bowiem wiedzą i patentami, które zdobyliśmy podczas ponad 30 lat własnego wspinania, prawie 20 lat działalności szkoleniowej oraz szkoleń i kursów, w których sami uczestniczyliśmy (PZA, TOPR, IVBV). Tego nie da się zapisać w żadnym programie...