Jak dojechać, gdzie się spotkamy?

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Skałki, Tatry

Na miejsce szkolenia musisz dojechać samodzielnie. Miejsce spotkania zależy od rodzaju kursu. W przypadku kursów skałkowych jest to gospodarstwo agroturystyczne „Brandysówka” w Dol. Będkowskiej w pobliżu Krakowa. Po potwierdzeniu zgłoszenia otrzymasz przydatne wskazówki odnośnie dojazdu, aby Twoja nawigacja nie spłatała Ci figla.

 

Jeśli jest to kurs taternicki, to spotykamy się zazwyczaj w jednym ze schronisk, w którym mamy zarezerwowane noclegi. Najczęściej jest to COS „Betlejemka” na Hali Gąsienicowej. Przed kursem otrzymasz odpowiednią informację.

 

Wyjazdy

Najczęściej podróżujemy naszymi busami. Miejsce spotkania ustalamy w grupie w zależności od wyjazdu (Kraków lub inne umówione miejsce na trasie przejazdu). W bardziej odległe lokalizacje wybieramy lot samolotem, a na miejscu wynajmujemy samochód.