Od początku istnienia naszej szkoły nie ograniczamy się tylko do prowadzenia kursów i szkoleń. Wspinanie to nie tylko sportowy wynik, lecz przede wszystkim PRZYGODA połączona z poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Nie jesteśmy miłośnikami "masówki", dlatego zabierzemy Cię w miejsca mało lub zupełnie nieznane wśród polskich wspinaczy.

Austria, Szwajcaria, Włochy, Norwegia, Bornholm (Dania) - co wybierasz? Serdecznie zapraszamyJ

W okresie letnim zapraszamy naWyjazdy wspinaczkowe

Obóz wspinaczkowy w Setesdalen (Norwegia) 20-29.06.2019

Wspinanie w krainie Trolli. "Pancerny", lity i szorstki granit, drogi wielowyciągowe do 500m, drogi jednowyciągowe, bouldery - wszystko, czego wspinaczkowa dusza zapragnie (i trochę więcej). A wieczorem być może ryby z własnego połowu? Zapraszamy na obóz wspinaczkowy w norweskim Setesdalen.

Czytaj więcej

Obóz wspinaczkowy na Bornholmie (Dania) 24-31.08.2019

Wspinanie w Danii?! TAK! Na wyspie Bornholm! Pierwszorzędnej jakości granit, wspinanie na klifach na własnej asekuracji, bouldery, po wspinaniu kąpiel w morzu i delikatny biały piasek na plaży. A wieczorem ryby z własnego połowu w morzu. Zapraszamy na obóz wspinaczkowy na Bornholmie.

Czytaj więcej

W okresie zimowym zapraszamy naWyjazdy wspinaczkowe

Kursy i obozy wspinaczki lodowej w Norwegii (Setesdalen, Rjukan)

Lód, śnieg, dziki krajobraz, PRZYGODA – (Ice)Climbing & Adventure w Setesdalen w Norwegii. Krótsze i łatwiejsze lodospady dla początkujących, dłuższe i trudniejsze dla zaawansowanych. Zapraszamy na kurs i obóz wspinaczki lodowej w Setesdalen w Norwegii."

Czytaj więcej

Kursy i obozy wspinaczki lodowej w Austrii (Maltatal, Stubai)

Krótsze i łatwiejsze lodospady dla początkujących, dłuższe i trudniejsze dla zaawansowanych. W sumie ponad 200 opisanych w przewodniku wyciągów w lodzie. A my znamy ich w dolinie więcej... Zapraszamy na kurs i obóz wspinaczki lodowej w Maltatal w Karyntii (Austria).

Czytaj więcej