W okresie zimowym przygotowaliśmy dla Was Szkolenia zimowe

Zimowy kurs turystyki wysokogórskiej

Zimowy Kurs Turystyki Wysokogórskiej dedykowany jest osobom początkującym, które chcą nauczyć się bezpiecznego i sprawnego poruszania się zimą w górach, w terenie o charakterze wysokogórskim.

Czytaj więcej

Zimowy kurs taternicki

Przeznaczony jest dla osób po szkoleniu taternickim letnim i przygotowuje do samodzielnej wspinaczki zimowej i do wspinaczki w górach lodowcowych.

Czytaj więcej

Maltatal Kurs i obóz wspinaczki lodowej w Austrii

Krótsze i łatwiejsze lodospady dla początkujących, dłuższe i trudniejsze dla zaawansowanych. W sumie ponad 200 opisanych w przewodniku wyciągów w lodzie. A my znamy ich w dolinie więcej... Zapraszamy na kurs i obóz wspinaczki lodowej w Maltatal w Karyntii (Austria).

Czytaj więcej

W okresie letnim zapraszamyKursy i obozy wspinaczkowe

Kurs wspinaczki skalnej

Kurs wspinaczki skalnej wg. programu PZA dedykujemy osobom rozpoczynającym swoją przygodę ze wspinaniem, które chcą nauczyć się bezpiecznej samodzielnej wspinaczki w rejonach skałkowych. Jest to również podstawowy kurs dla osób planujących dalsze szkolenie na kursie taternickim.
Gwarantujemy solidne, profesjonalne i bezpieczne szkolenie prowadzone przez licencjonowanych zawodowych instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu wg. programu PZA.
UWAGA: Istnieje poważne ryzyko zarażenia się bakcylem wspinaczkowym!

Czytaj więcej

Letni kurs taternicki

Na letni kurs taternicki zapraszamy absolwentów kursu wspinaczki skalnej wg. programu PZA oraz osoby posiadające odpowiednią wiedzę i umiejętności z tego zakresu. Kurs ten przygotowuje do samodzielnej wspinaczki w górach pozbawionych stałej pokrywy śnieżnej.
Gwarantujemy solidne, profesjonalne i bezpieczne szkolenie prowadzone przez licencjonowanych instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu wg. programu PZA.
UWAGA: Ryzyko uzależnienia się od gór!

Czytaj więcej

Obozy wspinaczkowe w Austrii, Szwajcarii, Norwegii i Włoszech

Wspinaczka to nie tylko sportowy wynik, ale również PRZYGODA oraz poznawanie nowych miejsc i ludzi. Zapraszamy na obozy wspinaczkowe w kameralnych kilkuosobowych grupach. Jeździmy w miejsca ciekawe, ale niekoniecznie modne i oblegane przez tłumy. Nazwa "Climbing & Adventure" zobowiązuje ;-)
UWAGA: Na obozie możesz się jeszcze sporo nauczyć ;-)

Czytaj więcej

Od początku istnienia naszej szkoły nie ograniczaliśmy się wyłącznie do prowadzenia wyłącznie kursów i szkoleń. Wspinanie to nie tylko sportowy wynik, lecz przede wszystkim PRZYGODA połączona z poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Nie jesteśmy miłośnikami "masówki", dlatego zabierzemy Cię w miejsca mało lub zupełnie nieznane wśród polskich wspinaczy.

Austria, Szwajcaria, Włochy, Norwegia - co wybierasz? Serdecznie zapraszamyJ