Zainwestuj w bezpieczeństwo i zapisz się na kurs

Nasza Szkoła zapewnia kompleksową ofertę szkoleń wspinaczkowych letnich i zimowych. W opisach poszczególnych szkoleń znajdziesz wyczerpujące informacje, dla kogo dedykowany jest dany kurs, jakie są wymagania, czego się nauczysz oraz pozostałe szczegóły organizacyjne (terminy, koszty etc.). Jeśli nadal coś będzie niejasne, napisz lub zadzwoń do nas - chętnie doradzimy.

Polecamy również zajęcia w ramach wspinaczki rekreacyjnej dla grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych.

Absolwentom naszych szkoleń oraz osobom zgłaszających się w grupie zapewniamy rabaty.

W okresie zimowym zapraszamy na Szkolenia zimowe

Kursy wspinaczki lodowej w Norwegii

22.02-01.03.2021 - Rjukan

Pełny kurs wspinaczki w lodzie. Obejmuje materiał I i II stopnia kursu wspinaczki lodowej wg. PZA i jeszcze więcej. 5-6 dni szkolenia i wspinania we wspaniałej scenerii bez tłumów.
Gwarantujemy solidne, profesjonalne i bezpieczne szkolenie prowadzone przez licencjonowanych zawodowych instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu. W cenie kursu zapewniamy sprzęt wiodących światowych firm (Petzl, Black Diamond, Mammut, Beal etc.).
Ilość miejsc ograniczona - szkolimy w małych grupach. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Kursy wspinaczki lodowej w Alpach Austriackich (Maltatal, Tyrol)

03-09.01.2021
17-23.01.2021
31.01-06.02.2021
21-27.02.2021

Pełny kurs wspinaczki w lodzie. Obejmuje materiał I i II stopnia kursu wspinaczki lodowej wg. programu PZA. 5 dni szkolenia i wspinania w rewelacyjnych rejonach dla osób początkujących.
Gwarantujemy solidne, profesjonalne i bezpieczne szkolenie prowadzone przez licencjonowanych zawodowych instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu. W cenie kursu zapewniamy sprzęt wiodących światowych firm (Petzl, Black Diamond, Mammut, Beal etc).
Ilość miejsc ograniczona - szkolimy w małych grupach. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Kurs taternicki zimowy (Tatry Polskie) - grudzień-marzec

Szkolenie to jest dedykowane absolwentom letniego letniego kursu taternickiego. W dwóch etapach przygotowuje do samodzielnej wspinaczki zimowej oraz wspinaczki w górach lodowcowych.
Gwarantujemy solidne, profesjonalne i bezpieczne szkolenie prowadzone przez licencjonowanych zawodowych instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu. W cenie kursu zapewniamy sprzęt wiodących światowych firm (Petzl, Black Diamond, Mammut, Beal etc.)
Ilość miejsc ograniczona - grupa liczy maks. 3 osoby. Zapraszamy!

Czytaj więcej

W okresie letnim zapraszamyKursy i obozy wspinaczkowe

Kurs wspinaczki skalnej

Kurs wspinaczki skalnej wg. programu PZA dedykujemy osobom rozpoczynającym swoją przygodę ze wspinaniem, które chcą nauczyć się bezpiecznej samodzielnej wspinaczki w rejonach skałkowych. Jest to również podstawowy kurs dla osób planujących dalsze szkolenie na kursie taternickim.
Gwarantujemy solidne, profesjonalne i bezpieczne szkolenie prowadzone przez licencjonowanych zawodowych instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu wg. programu PZA.
UWAGA: Istnieje poważne ryzyko zarażenia się bakcylem wspinaczkowym!

Czytaj więcej

Letni kurs taternicki

Na letni kurs taternicki zapraszamy absolwentów kursu wspinaczki skalnej wg. programu PZA oraz osoby posiadające odpowiednią wiedzę i umiejętności z tego zakresu. Kurs ten przygotowuje do samodzielnej wspinaczki w górach pozbawionych stałej pokrywy śnieżnej.
Gwarantujemy solidne, profesjonalne i bezpieczne szkolenie prowadzone przez licencjonowanych instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu wg. programu PZA.
UWAGA: Ryzyko uzależnienia się od gór!

Czytaj więcej

Obozy wspinaczkowe w Norwegii, Danii (Bornholm, Austrii, Szwajcarii i Włoszech

Wspinaczka to nie tylko sportowy wynik, ale również PRZYGODA oraz poznawanie nowych miejsc i ludzi. Zapraszamy na obozy wspinaczkowe w kameralnych kilkuosobowych grupach. Jeździmy w miejsca ciekawe, ale niekoniecznie modne i oblegane przez tłumy. Nazwa "Climbing & Adventure" zobowiązuje ;-)
UWAGA: Na obozie możesz się jeszcze sporo nauczyć ;-)

Czytaj więcej