Od początku istnienia naszej szkoły nie ograniczamy się tylko do prowadzenia kursów i szkoleń. Wspinanie to nie tylko sportowy wynik, lecz przede wszystkim PRZYGODA połączona z poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Nie jesteśmy miłośnikami "masówki", dlatego zabierzemy Cię w miejsca mało lub zupełnie nieznane wśród polskich wspinaczy.

Austria, Szwajcaria, Włochy, Norwegia, Bornholm (Dania) - co wybierasz? Serdecznie zapraszamy J

W okresie zimowym zapraszamy naWyjazdy wspinaczkowe

Kursy i obozy wspinaczki lodowej w Norwegii (Setesdalen, Rjukan)

22.02 - 01.03.2021 - Rjukan

Lód, śnieg, dziki krajobraz, PRZYGODA – (Ice)Climbing & Adventure w Setesdalen i Rjukan w Norwegii. Krótsze i łatwiejsze lodospady dla początkujących, dłuższe i trudniejsze dla zaawansowanych. Zapraszamy do Norwegii na kursy i obozy wspinaczki lodowej w Setesdalen oraz Rjukan.

Czytaj więcej

Kursy i obozy wspinaczki lodowej w Austrii (Maltatal, Tyrol)

03-09.01.2021
17-23.01.2021
31.01-06.02.2021
21-27.02.2021

Krótsze i łatwiejsze lodospady dla początkujących, dłuższe i trudniejsze dla zaawansowanych. Setki lodospadów opisanych w przewodnikach. A my znamy ich więcej... Zapraszamy na kursy i obozy wspinaczki lodowej w Karyntii (Maltatal) oraz w Tyrolu (Stubaital, Ötztal, Kühtai, ...)

Czytaj więcej

W okresie letnim zapraszamy naWyjazdy wspinaczkowe

Obóz wspinaczkowy w Setesdalen (Norwegia) czerwiec 2021

Wspinanie w krainie Trolli. "Pancerny", lity i szorstki granit, drogi wielowyciągowe do 500m, drogi jednowyciągowe, bouldery - wszystko, czego wspinaczkowa dusza zapragnie (i trochę więcej). A wieczorem być może ryby z własnego połowu? Zapraszamy na obóz wspinaczkowy w norweskim Setesdalen.

Czytaj więcej

Obóz wspinaczkowy na Bornholmie (Dania) sierpień 2021

Wspinanie w Danii?! TAK! Na wyspie Bornholm! Pierwszorzędnej jakości granit, wspinanie na klifach na własnej asekuracji, bouldery, po wspinaniu kąpiel w morzu i delikatny biały piasek na plaży. A wieczorem ryby z własnego połowu w morzu. Zapraszamy na obóz wspinaczkowy na Bornholmie.

Czytaj więcej