Bornholm - obóz wspinaczkowy

Od początku istnienia naszej szkoły nie ograniczamy się tylko do prowadzenia kursów i szkoleń. Wspinanie to nie tylko sportowy wynik, lecz przede wszystkim PRZYGODA połączona z poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Nie jesteśmy miłośnikami "masówki", dlatego zabierzemy Cię w miejsca mało lub zupełnie nieznane wśród polskich wspinaczy.

Austria, Szwajcaria, Włochy, Norwegia, Bornholm (Dania) - co wybierasz? Serdecznie zapraszamyJ

W okresie zimowym zapraszamy naWyjazdy wspinaczkowe

Kursy i obozy wspinaczki lodowej w Norwegii (Setesdalen, Rjukan)

Lód, śnieg, dziki krajobraz, PRZYGODA – (Ice)Climbing & Adventure w Setesdalen w Norwegii. Krótsze i łatwiejsze lodospady dla początkujących, dłuższe i trudniejsze dla zaawansowanych. Zapraszamy na kurs i obóz wspinaczki lodowej w Setesdalen w Norwegii."

Czytaj więcej

Kursy i obozy wspinaczki lodowej w Austrii (Maltatal, Stubai)

Krótsze i łatwiejsze lodospady dla początkujących, dłuższe i trudniejsze dla zaawansowanych. W sumie ponad 200 opisanych w przewodniku wyciągów w lodzie. A my znamy ich w dolinie więcej... Zapraszamy na kurs i obóz wspinaczki lodowej w Maltatal w Karyntii (Austria).

Czytaj więcej

W okresie letnim zapraszamy naWyjazdy wspinaczkowe

Obóz wspinaczkowy w Ticino (Szwajcaria) 10-17.06.2017

"Kanton Słońca", ściany od kilkudziesięciu do kilkuset metrów wysokości, drogi we wspaniałej jakości gnejsie, palmy nad Lago di Maggiore i malownicze kamienne wioski. Zapraszamy na obóz wspinaczkowy w szwajcarskim kantonie Ticino.
Czytaj więcej

Obóz wspinaczkowy w Maltatal (Austria) - 10-17.06.2017

Wygrzany wiosennym słońcem granit, boukedery, drogi jedno- i wielowyciągowe. A w tle grzmiące wodospady i ośniezone szczyty Wysokich Taurów. Zapraszamy na obóz wspinaczkowy w kameralnym gronie w Maltatal w austriackiej Karyntii.
Czytaj więcej